معرفی انواع گیتار

by گیتار in آگوست 24, 2019

معرفی انواع گیتار

امروز در سایت گیتار به درخواست شما کاربران عزیز که از ما سوال کرده بودید انواع گیتار کدامند؟ مطالب جالبی را برای شما آماده کردیم تا با مطالعه این مطلب در انتخاب خرید گیتار و استفاده از انواع گیتار ها اطلاعات کامل تری داشته باشید .

 

گیتار چه رنگ هایی دارد؟

امروزه رنگبندی های گیتار بسیار متنوع است و شما هر رنگی که مدنظرتان باشد را میتوانید در بازار تهیه کنید. اغلب ما گیتار را در طیف رنگی قهوه ای و مشکی دیده ایم ولی با گذشت زمان گیتارها با انواع رنگ به بازار امدند. یک نکته مهیج در رنگ گیتار سفارشی بودن آن است که شما می توانید به طور اختصاصی سفارش رنگ مورد نظر خود را بدهید.

محدوده قیمتی گیتار چه قیمتی است؟

محدوده قیمت گیتار بر اساس نوع ساز, اندازه, جنس و رنگ آن متغییر است. ولی اگر یک اصل کلی را در نظر بگیریم، بر اساس ویژگی ها و نحوه استفاده از گیتار در سطوح هنری متفاوت از مبتدی تا حرفه ای, گیتار را میتوان تا قیمتی حدود سی و دو میلیون و سیصد و دوازده هزار و پانصد  تومان تهیه کرد.

 

گیتار چه انواعی دارد؟

گیتار از نوع سازهای متنوع است که انواع بسیاری دارد که هر کدام کارایی و صدای خاص خود را دارد و بسته به هر چه حرفه ای بودن نوازنده انواع ان تغییر میکند. در ادامه با نام انواع گیتارها اشنا می شویم:

گیتار آکوستیک
گیتار باس
گیتار الکترو آکوستیک
گیتار الکترو کلاسیک
گیتار فلامنکو
گیتار الکتریک
گیتار کلاسیک

معرفی انواع گیتار

معرفی انواع گیتار

گیتار خوب چه ویژگی دارد؟

برای خرید یک گیتار خوب باید به نکات مهمی توجه کنید تا هم خرید خوبی داشته باشید و هم از شنیدن صدای ساز خود لذت ببرید. ما در این مطلب میگوییم گیتار خوب چه ویژگی دارد. برای خرید یک گیتار خوب باید دقت کنید :

_قسمت چوبی که روی بدنه گیتار برای نگه داشتن سیمها استفاده می شود کاملا صاف و عمود بر بدنه گیتار باشد.

_محل اتصالات در سر دسته گیتار کاملا سالم باشد زیرا این قسمت برای کوک شدن گیتار استفاده میشود.

_پشت دسته گیتار, جایی که دست چپ شما با گیتار تماس دارد باید صاف باشد.

_دست چپتان را روی خطوط فلزی جداکننده یا به اصطلاح فرت قرار دهید و سیم گیتار را حرکت دهید, صدای حاصل از سیم باید شفاف باشد و به اصطلاح گز نرند.

پرفروش ترین گیتارها کدامند؟

در واقع گیتارهایی که برای افراد مبتدی مناسب است و به آن گیتار کلاسیک می گویند جز پرفروش ترین ها هستند و دلیل منطقی این مسئله این است که تعداد زیادی از افراد به نواختن گیتار علاقه دارند ولی از این بین تعداد کمی به طور حرفه ای این ساز را دنبال می کنند. بنابراین پرفروش ترین گیتار، گیتار کلاسیک می باشد که در برندها و رنگهای متنوع موجود است.

بهترین برندهای گیتار کدام است؟

ساز گیتار برند های متنوع و زیادی دارد که ما در ادامه به معرفی آن می پردازیم:

گیتار یاماها
گیتار الحمبرا
گیتار اریا
گیتار آیهانز
گیتار فندر
گیتار شکتر
گیتار آلمانزا
گیتار استگ
گیتار گودین
گیتار هونر
گیتار جکسون
گیتار هافنر
گیتار ریموندو
گیتار پی آر اس

 

در پایان امیدواریم که از این مطلب استفاده کافی را برده باشید و اگر شما نیز در تولید و فروش گیتار فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را در این سایت اضافه کنیم. با اضافه شدن شما در این سایت کاربران بهتر و راحت تر می توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply